warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

Video Onaylı Upwork Hesabınıza 500 Tl Verilir !

İlan No 110027
İlan Tarhi 17 Ocak 2019
Kategori Gmail Hesabı
Hesap Adı Soyadı Upwork freelance
Gmail Adresi abdulberk@gmail.com
Telefon Onayı Var
Fiyat 500,00 TL

Ürün Hakkında:
Dünyanın en büyük freelancer sitelerinden biri UPWORK'ü duymayanınız yoktur heralde.. Şahsınıza ait mevcutta hazır bulunan veya yeni açacağınız hesabın eskiliğine bakılmaksızın net 500 TL ücret ödenecektir. Herkes sadece kendi adına bir adet profil açabilir. Upwork bilindiği gibi video onayı yapmadan hesabı tam anlamıyla kullanmanıza izin vermiyor. Video onayını yarım yamalak ingilizce bilginizle bile kolayca geçebilirsiniz. Yapacağınız tek şey sadece hesap açıktan sonra video onayı davetinin gelmesini beklemek olacak Davet geldiğinde linke tıklayıp hazır olduğunuzda, webcam üzerinden canlı olarak, karşınızdaki gözetmenin soracağı sorulara(isim, adres vb. teyit) cevap vermek ve onayı geçmek olacak. Daha sonra ücret verilecektir. Skype: terminapti@hotmail.com
Satıcı Hakkında
Şikayet Et

Abdülber Muhammet Kaya

0 553 903 8733
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaysız
messageMesaj Gönder
Güvenli Satın Alma özelliği, 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Ayrıca hergün 10:00 - 23:59 saatleri arasında kullanılabilir.
En son 29 Temmuz 2019 - 01:54 görüldü.