warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

Yeni Sayfa Açacak Veya Mevcut Sayfasini Büyütmeyi Düşünenler!!

İlan No 110282
İlan Tarhi 30 Ocak 2019
Kategori İnstagram Hesabı
Hesap Adı Soyadı Takipçi
Hesap URL Adresi Görüntüle open_in_new
Takipçi Sayısı 1
Takip Edilen Kişi Sayısı 1
Gönderi Sayısı 1
Doğrulanmış Profil Hayır
Fiyat 70,00 TL

Ürün Hakkında:
yeni sayfa açacak veya mevcut sayfasini büyütmeyi düşünenler bot kasarak kendinizi kandirmayin organik takipçi önce dene sonra al
İnstagram günümüzde artık vazgeçilmez bir uygulama haline geldi. Yeni açtığınız bir sayfayı tamamen kullanıcıların kendi rızalarıyla takip ettiği , beğendiği bir sistem varken bot aktif olmayan takipçilere para dökmeyin. Siz paylaşımlarınızı yapın günde 1.000 takipçiye istek gönderelim.Üstelik bunu spam yemeyeceğiniz şekilde gün içerisinde belirli sayılarla yapalım. Hepsi aktif ve %100 organik olup , hikaye görüntüleme , video , foto beğeni yorum gibi koşulların kendi rızalarıyla yapıp sayfanızı kısa süre içerisinde büyütüp çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Siz çayınızı kahvenizi içerken oturduğunuz yerden sayfanız büyüsün. Veee önce dene sonra al yapıyoruz. Fiyatı şuanda piyasada bulunan tüm uygulamalardan çok daha ucuz. Fiyat için Site harici iletişim için : 0553 574 6202 ulaşabilirsiniz.
twitter takipçi kazan
Satıcı Hakkında
Şikayet Et

Emrah Özel

0 553 574 6202
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaysız
messageMesaj Gönder securityHemen Güvenli Satın Al En son 3 Şubat 2019 - 20:35 görüldü.