warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

Türk Aboneli Projelik Boş Kanal Satışı (her Bütçeye Uygun)

İlan No 105552
İlan Tarhi 21 Mart 2019
Kategori YouTube Kanalı
Kanal Adı Her Bütçeye Uygun Kanallar
Kanal URL Adresi Görüntüle open_in_new
Video Sayısı 0
Abone Sayısı 50.000
Telefon Onayı Yok
Aylık Getirisi Yok
Telif Hakkı İhlali Yok
Doğrulanmış Kanal Hayır
Fiyat 500,00 TL

Ürün Hakkında:
Bu İlandaki Fiyat Örnek Fiyattır. Elimizde Her Bütçeye Uygun Kullanıma Hazır Youtube Kanalları Mevcuttur. Stok Tükenmeden İletişime Geçiniz...
,
* Genellikle Satışlarımızı Prodüksiyon Şirketlerine Yapıyoruz. Projelerini Gerçekleştirirken Yüksek Kanallarla Başlıyorlar..

- Dilerseniz Çocuk Kanalı, Hiphop Kanalı, Dini Kanal, Genel Müzik Kanalı, Animasyon Kanalı, Belgesel Kanalı, Kişisel Blog Kanalları gibi dilediğiniz alanda kanalları kullanabilirsiniz.


* İsimleri, Kullanıcı Adları, Para Kazanmaları, Telefon Doğrulamaları.. Hiçbirşeyi yapılmamış tamamen sıfırdan başlamalık projelik kanallardır. Elimizdekileri Müzik şirketlerine vs sattık ufak kalanları ise şimdi burdan size sunuyoruz. 

* Kanallarımızdaki aboneler bot değildir. Zamanında abone kazanma sistemimizden giriş yapmış üyeler bulunmaktadır. Videolarınıza İzlenme, Yorum, Beğeni gibi katkılar sağlamaktadır.

* 2015-2016-2017 Kanalları Mevcut En az 1 Yıl eski kanallardır, yani kanal eski olduğu için daha avantajlı olacaktır. Videolarınız Daha Kolay Başa Çıkacaktır. Youtube kullanıcıları kanalın yeni olmadığını görünce abone olmaları daha kolay olacaktır.

Abone Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için:
İletişim: 0541 367 5782
Satıcı Hakkında
GÜVENİLİR
Şikayet Et

Hikmet Sönmez

0 541 367 5782
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaylı
messageMesaj Gönder securityHemen Güvenli Satın Al En son 21 Mart 2019 - 17:09 görüldü.