warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

Türk Aboneli Boş Projelik Kanallar Satışta

İlan No 104728
İlan Tarhi 26 Aralık 2017
Kategori YouTube Kanalı
Kanal Adı Toplu Kanal Satışi
Kanal URL Adresi Görüntüle open_in_new
Video Sayısı 0
Abone Sayısı 10.000
Telefon Onayı Yok
Aylık Getirisi Yok
Telif Hakkı İhlali Yok
Doğrulanmış Kanal Evet
Fiyat 900,00 TL

Ürün Hakkında:

* Kanallar Kesinlikle Linkleri Paylaşılmayacaktır. Şartları Size Uyduğu Takdirde Ödemesini yapıp kanalın bilgilerini alabilirsiniz.

* İsimleri, Kullanıcı Adları, Para Kazanmaları, Telefon Doğrulamaları.. Hiçbirşeyi yapılmamış tamamen sıfırdan başlamalık projelik kanallardır. Elimizdekileri Müzik şirketlerine vs sattık ufak kalanları ise şimdi burdan size sunuyoruz. İsteğe göre telefon doğrulaması, Para Kazanması açılır, Adsenseye bağlanır o şekilde teslim edilir.

* Kanallarımızdaki aboneler bot değildir. Zamanında abone kazanma sistemimizden giriş yapmış üyeler bulunmaktadır. Videolarınıza İzlenme, Yorum, Beğeni gibi katkılar sağlamaktadır.

* 2015-2016-2017 Kanalları Mevcut En az 6 ay eski kanallardır, yani kanal eski olduğu için daha avantajlı olacaktır. youtube kullanıcıları kanalın yeni olmadığını görünce abone olmaları daha kolay olacaktır.


Madde 13: Kanal İadesi Kabul Etmiyoruz. Üzerinde Değişiklik Yapıldıktan Sonra o kanalın bizim için bir anlamı olmaz. Ödeme yapılıp Kanal Teslim Edildikten sonra ticaretimiz bitmiş olur. Kesinlikle Elimizden Geldiği Kadar 7 Yıllık Tecrübemizi Paylaşırız Destek veriiriz. Ancak izlenme gelmiyor beğeni gelmiyor gibi şikayetler ile kanalı geri kabul etmiyoruz. sizin içeriğinize göre izlenim beğeni yorum gelir. Bunun Kanal ile alakası yoktur.

Abone ve kanal satış fiyatları:

5k - 500TL ve katlarıdır 100k ya kadar aktarım yapabiliyoruzSatıcı Hakkında
GÜVENİLİR
Şikayet Et

Hikmet Sönmez

0 541 367 5782
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaylı
messageMesaj Gönder
Güvenli Satın Alma özelliği, 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Ayrıca hergün 10:00 - 23:59 saatleri arasında kullanılabilir.
En son 28 Ağustos 2018 - 10:37 görüldü.