warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

95k Aşırı Aktif Mizah Sayfası

İlan No 111009
İlan Tarhi 10 Mart 2019
Kategori İnstagram Hesabı
Hesap Adı Soyadı Deep Web Türkiye Mizah
Hesap URL Adresi Görüntüle open_in_new
Takipçi Sayısı 95.000
Takip Edilen Kişi Sayısı 29
Gönderi Sayısı 21
Doğrulanmış Profil Hayır
Fiyat 4.900,00 TL

Ürün Hakkında:
Öncelikle sıradan mizah sayfaları gibi değildir,bilgiyi mizaha çevirdiğimiz bir sayfadır zaten baktığınız zaman anlayacaksınız,pek bu alanda sayfa yoktur zaten gördüğüm kadarıyla bu tarz sayfaların en yükseği benim sayfam.Sayfayı tamamen diğer sayfalarımdan reklamla belirli bir sayıya kadar kastım daha sonrasında ise başka sayfalardan reklamlarla bu sayıyı arttırdım. Hiçbir şekilde panel ve bot benzeri bir şey kullanılmamıştır, hile yoktur. Takipçiler ve beğeniler tamamen organiktir.En kötü paylaşım en az 5 bin beğeni alıyor.Uzun zamandır yedek sayfam olarak kullanıyordum,bende sayfanın içerisinde ki paylaşımları silip mizah sayfasına dönüştürdüm.
Hesap gizli olduğu için kadın-erkek ve erişim olaylarını bılmıyorum fakat erkek ağırlıklı olduğundan eminim.Lütfen sadece ciddi alıcılar iletişime geçsin.
Kullanıcı adı şuan kapalı olan ana sayfamdan gelmekte bu nedenle satarken kullanıcı adını alacağım.

Fiyat: Teklif usülü.

İletişim: Whatsapp 0533 047 02 18
instagram takipçi satın al
Satıcı Hakkında
Şikayet Et

Cem Ali Bakır

0 533 047 0218
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaysız
messageMesaj Gönder
Güvenli Satın Alma özelliği, 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Ayrıca hergün 10:00 - 23:59 saatleri arasında kullanılabilir.
En son 10 Mart 2019 - 16:54 görüldü.