warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

40 Bin Takipcisi Bulunan %100 Organik Hesap

İlan No 111458
İlan Tarhi 3 Nisan 2019
Kategori Twitter Hesabı
Hesap Adı Soyadı Kizlarnedio
Hesap URL Adresi Görüntüle open_in_new
Takipçi Sayısı 40
Takip Edilen Kişi Sayısı 39
Tweet Sayısı 700
Doğrulanmış Profil Hayır
Fiyat 1.000,00 TL

Ürün Hakkında:
Öncelikle şunu belirtmek isterim; Az önce 50 bin takipcisi bulunan hesabın 350 TL' ye satıldığını gördüm. Bu hesabi alacak arkadaşa şimdiden geçmiş olsun.. Arkadaşlar unutmayın ki bu gün bot takipçi fiyatı bile bu kadar değil.. Kimse organik olan hesabını bu fiyata satmaz.. Lütfen kulak asmayın bu kişilere ve kesinlikle satın alma işlemini uygulamayinız.. Hesap hakkında merak ettiğiniz her sey aşağıda yaziyor: - Hesap kaç takipçili? + 39,6 k - Hesabin takip ettiği kişi sayısı kaç? + 38,7 k - Fiyatta pazarlık var mı? + Abartılmadıgı sürece evet var.. - Hesap hiç ban yedi mi? + Hayır. - Hesabın aktifligi nasıl? + Aktif bir hesap lakin son zamanlarda düzensiz kullanıldığı için aktiflik biraz düştü.. Satın alacak kişi 1 ay düzenli tweet paylaşırsa tekrar eski haline dönecektir.. - Hesap kaç yılında açıldı? + 2016 - Aylık görüntülenmesi kaç? + Son zamanlarda düştü fakat normalde 500 BİN ila 1 MİLYON arasında.. - Hesabı neden satıyorsun? + Ağustos da askere gidicem, askerde kalıp uzman çavuş mulakatlarina katılmak istiyorum.. Kısacası askerden sonra hayatımda sosyal medyaya yer vermek istemediğimden dolayı satmak istiyorum.. - Hesabı nasıl alıcaz? + Hesabı 3 şekilde alabilirsiniz; 1' incisi memleketim olan gaziantep' e gelerek, ikincisi gönderdiğim iban numarasına parayı yatirdiktan sonra, 3' üncüsü ise ilansat.com üzerinden.. Hangisi kafanıza yaratsa öyle yaparsınız.. - Hesapta hiç bot var mı? + Hayır.! Bir tane bile bot bulunmamaktadır.. - Hesabı nasıl büyüttün? + Hesabı sadece geri takip sistemi uygulayarak ve bir kac büyük sayfaya reklam vererek.. - Hesabin aylık getirisi var mı? + Sadece bahis siteleri ve bir kaç ücretli rt yapmak isteyenler reklam vermektedir, satın alacak kişi 100k' yı geçerse para kazanma olayıda düzenli bir boyuta erişmiş olur.. Benim anlatacaklarim bu kadar, daha doğrusu aklıma sadece bunlar geliyor.. Merak ettiğiniz bir şey varsa wp' den yazabilirsin... (ciddi alıcıların yazması önemle rica olunur)
Satıcı Hakkında
Şikayet Et

Mustafa Aslan

0 551 186 4920
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaysız
messageMesaj Gönder
Güvenli Satın Alma özelliği, 50 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Ayrıca hergün 10:00 - 23:59 saatleri arasında kullanılabilir.
En son 31 Mayıs 2019 - 12:52 görüldü.