warningDolandırılmamak için lütfen, "GÜVENLİ SATIN AL" butonunu kullanınız.

10.6k Takipçili Mizah Hesabı Açıklamayı Oku !!

İlan No 110860
İlan Tarhi 2 Mart 2019
Kategori İnstagram Hesabı
Hesap Adı Soyadı turklerdiyorki
Hesap URL Adresi Görüntüle open_in_new
Takipçi Sayısı 10.600
Takip Edilen Kişi Sayısı 1
Gönderi Sayısı 290
Doğrulanmış Profil Hayır
Fiyat 275,00 TL

Ürün Hakkında:
HESABIN PROBLEMİ VAR MI? İLK AÇILAN GMAİL İLE Mİ VERECEKSİNİZ?
En ufak bir politika hatası olmayan temiz hesaptır. Hesap ilk kurulan gmail adresi ile beraber verilecektir. Aynı zamanda hesabın twitter hesabı da yanında hediye olarak verilecektir. Twitter hesabının size en büyük katkısı şu olacaktır, twitter hesabından takip edilen kişiler ince eleyip sık dokunarak takip edilmiş en kaliteli mizah hesaplarıdır. Bu hesaplar sayesinde instagram içeriklerini oluşturmak sizler için daha kolay hale gelecektir. İnstagram işlerine yeni girecekler için altın değerinde bir hesap.HESABIN TAKİPÇİLERİ DÜŞER Mİ?
Arkadaşlar vakti zamanında hesabın daha fazla takipçisi vardı fakat 5 aydır kullanmayınca insanlarda takipten çıktı. Şu anki takipçilerin çoğu hesabını kullanmayan kitle dolayısıyla takipçisi düşmez. Zaten linki bıraktım linkten de kontrol sağlayabilirsiniz. Bu konuda da hesap altın niteliğinde neden diye soracak olursanız 10k bot takipçi 60-100 lira arası fakat 10k takipçi aldığınızda sizlere hiçbir şekilde takipçi kalmıyor 1 2 güne hepsi takipten çıkıyor. Bu hesaptaki takipçiler ise kalıcı zaten bundan mütevvellit fiyat budur.HESAPTA TAKİPÇİ/BEĞENİ BOTU KULLANILDI MI?
Hesapta takipçi botu kullanılmadı takipçiler organiktir ama beğeni botu kullanıldı. 2 ay boyunca kullandım 200 lira sadece oraya masraf yaptım. Bundan ötürü yine hesap altın niteliğinde. Özellikle bu tarz bir hesap alıp yürümek istiyorsanız beğenileri yüksek olarak satın almış olacaksınız.HESABI NEDEN SATIYORUM?
Üniversite öğrencisiyim KPSS sınavlarına hazırlanmam gerektiğinden ve bu işlere fazla zaman ayıramadığımdan satmaya karar verdim. Boş boş duracağına birinin işine yarayacak hale getirmek daha doğru bir karar diye düşündüm.Sonuç olarak kaliteli güvenilir bir hesap arıyorsanız doğru adrestesiniz ama 150k takipçi 100 lira gibi dolandırıcı arıyorsanız yanlış adrestesiniz. Şunu da unutmamak gerekir ki.. "Ucuz etin yahnisi yenmez."Tel: 05380436505
instagram takipçi satın al
Satıcı Hakkında
Şikayet Et

Hasan Hüseyin Habip

0 538 043 6505
SATICI BİLGİLERİ
Alışverişlerinizde sorun yaşamamak için, telefon ve kimlik onaylı satıcılardan alışveriş yapmaya özen gösteriniz. (Satıcıyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen Şikayet Et bağlantısını kullanın.)

Telefon: Onaylı Kimlik: Onaysız
messageMesaj Gönder securityHemen Güvenli Satın Al En son 3 Mart 2019 - 15:53 görüldü.